Am observat in ultimele zile ca serverul meu de Rust incepe sa aiba niste spike-uri de lag destul de enervante, mai ales dupa ce trece de 50-60 de jucatori online. Am tot cautat solutii si am curatat harta de entitati abandonate, dar parca tot se simte cand se fac evenimentele automate. Voi ce limite aveti setate pe server pentru entitati? Ma intereseaza daca folositi ceva comenzi specifice in consola sau pluginuri de optimizare care chiar isi fac treaba fara sa streseze prea tare procesorul. Mi se pare ca in Rust entitatile sunt cel mai mare inamic al stabilitatii. Voi ce experiente ati avut? Ati reusit sa gasiti o setare care sa tina ping-ul constant?